Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zasady realizacji zamówień

Apteka internetowa Natura zapewnia szeroki wybór leków OTC, suplementów, kosmetyków, artykułów medycznych oraz produktów dla mamy i dziecka. Dla Państwa komfortu produkty najwyższej jakości, w niskiej cenie i z dostawą do domu zamawiać można 24/7. Zamówienia można składać 24/7.

Zamówienia złożone w dni robocze do godz. 13 będą realizowane tego samego dnia. Zamówienia złożone po godz. 13 oraz w dni wolne od pracy, będą realizowane w pierwszym dniu roboczym.

Czas realizacji zamówienia od momentu złożenia zamówienia, do czasu otrzymania przesyłki: do 5 dni roboczych. Średni czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze, od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym Apteki lub od momentu przyjęcia zamówienia płatnego przy odbiorze przesyłki. Na okres ten składa się:

1. przygotowanie zamówienia przez Aptekę: do 3 dni roboczych

2. czas dostawy przesyłki: do 2 dni roboczych.

Nasza Apteka pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w sobotę w godzinach 8-16

Odbiory osobiste zamówień internetowych realizuje apteka Natura Al.Wyszyńskiego 99 od poniedziałku do piątku w godz. 8-20 oraz w soboty w godz. 8-16

UWAGA! Apteka nie prowadzi sprzedaży do innych Aptek, punktów aptecznych, hurtowni farmaceutycznych, firm zajmujących się działalnością farmaceutyczną. Transakcje takie nie będą realizowane!

Wysyłka powyżej 20 kg podlega indywidualnej wycenie.

 

Zapraszamy do kontaktu drogą e-mail: kontakt@apteka-natura.pl

Strona korzysta z plików cookies z uwagi na realizację usług jak najlepszej jakości. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel