Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty towarów

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Klientowi konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy zgodnie z punktami poniżej.

Produkty lecznicze i wyroby medyczne nie podlegają zwrotowi, chyba że są one zwracanego z powodu wady jakościowej lub niewłaściwego ich wydania (Art. 96 ust. 5 i 6 Ustawy Prawo Farmaceutyczne).

Klient może odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania produktu. Klient nie musi podawać przyczyn odstąpienia.

Aby odstąpić od umowy należy złożyć stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: kontakt@apteka-natura.pl .

Przesyłkę należy nadać na adres: "NATURA" Aleja Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 99 94-050 Łódź

 

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]

Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych produktów] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .

Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Numer zamówienia: [numer zamówienia] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

WAŻNE INFORMACJE:

1. Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów w których Towarem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.

2. Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

3. Towar będący Produktem leczniczym, wydawany z apteki ogólnodostępnej lub punktu aptecznego w ramach wysyłkowej sprzedaży Produktów leczniczych nie podlega zwrotowi, za wyjątkiem sytuacji gdy powodem zwrotu jest wada jakościowa, niewłaściwe wydanie lub sfałszowanie Produktu leczniczego.

 

 

Strona korzysta z plików cookies z uwagi na realizację usług jak najlepszej jakości. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel