Naproxen Plus - NEOXEN 10% żel 50 g

  • Naproxen Plus - NEOXEN  10% żel 50 g
Producent: Emo-farm
Kod produktu: naproxen-plus-50g
15,90 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Lek przeciwbólowy stosowany miejscowo na skórę.

Skład

  • Substancja czynna: Naproksen (Naproxenum) 100 mg/g.
  • Substancje pomocnicze:
    • choliny chlorek
    • chloralu wodzian
    • lewomentol
    • etanol 96%
    • karbomer
    • trolamina
    • Nipaguard MPA
    • Winterminth 7201
    • woda oczyszczona

Wskazania

Leczenie miejscowe:

  • bólu mięśni i stawów po urazach (stłuczenia, zwichnięcia, naderwania itp.);
  • stanów zapalnych tkanek miękkich - zapalenie ścięgien, więzadeł mięśni i stawów;
  • choroby zwyrodnieniowe stawów.

Dawkowanie

Naproxen Plus należy stosować miejscowo na skórę 2 do 6 razy na dobę w odstępach kilkugodzinnych. Ilość użytego żelu należy dostosować do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo. Najczęściej zaleca się jednokrotnie użyć pasek żelu o długości około 4 cm. Po aplikacji, lek rozprowadzić i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu leku należy umyć ręce, o ile leczenie ich nie dotyczy. Leku nie należy przykrywać opatrunkami takimi jak bandaże czy plastry.

Dawkowanie u dzieci: Naproxen Plus nie jest stosowany u dzieci poniżej 3 lat.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na: substancję czynną – naproksen lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego, salicylany i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (w tym kwas acetylosalicylowy). Nie stosować u dzieci do lat 3.

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookies z uwagi na realizację usług jak najlepszej jakości. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel