Przecena

Aspirin Pro 500mg 8 tabletek

  • Aspirin Pro 500mg 8 tabletek
Producent: Bayer
2,99 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

UWAGA! Dwa listki po 4 tabl. bez kartonika zewnętrznego

 

Składniki:
1 tabletka powlekana zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze: krzemionka koloidalna bezwodna, sodu węglan bezwodny.
Otoczka: wosk Carnauba, hypromeloza, cynku stearynian.

Wskazania:

Objawowe leczenie w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu

Sposób użycia:
Dorośli i młodzież (w wieku 16 lat i powyżej): jednorazowo 1 do 2 tabletek. W razie konieczności, dawka jednorazowa może być powtarzana po upływie co najmniej 4 godzin (nie więcej niż 6 tabletek na dobę).
Pacjenci w podeszłym wieku (65 lat i powyżej): jednorazowo 1 tabletka. Dawka jednorazowa może być powtarzana po upływie co najmniej 4 godzin (nie więcej niż 4 tabletki na dobę).
Młodzież w wieku 12 – 15 lat (40 - 50 kg): jednorazowo 1 tabletka. Dawka jednorazowa może być powtarzana po upływie co najmniej 4 godzin (nie więcej niż 6 tabletek na dobę).
Kwasu acetylosalicylowego nie należy stosować dłużej niż 3 dni w przypadku gorączki lub dłużej niż 3-4 dni w leczeniu bólu, chyba że lekarz zaleci inaczej. Tabletki należy przyjmować doustnie, z dużą ilością płynu.


Przechowywanie:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25st.C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Ilość netto:

8 tabletek

Producent:

BAYER SP. Z O.O.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookies z uwagi na realizację usług jak najlepszej jakości. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel