- Lek przeciw objawom przeziębienia i grypy.
Gripex Hot Activ
Lek przeciw objawom przeziębienia i grypy.
POJEMNOŚĆ: 12 saszetek
DZIAŁANIE:
- paracetamol działa przeciwgorączkowo i zwalcza różnego rodzaju bóle towarzyszące infekcjom, w tym bóle gardła, ból głowy, bóle mięśni oraz bóle kostno-stawowe,
- fenylefryna hamuje katar i udrożnia nos, ułatwiając swobodne oddychanie,
- witamina C wspomaga odporność organizmu.
WSKAZANIA:
Wskazany dla osób walczących z objawami przeziębienia i grypy.
SPOSÓB UŻYCIA:
- Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej wody.
- Lek można stosować niezależnie od posiłków.
- Maksymalna dawka to 6 sasz. na dobę
PRZECIWWSKAZANIA:
- Leku Gripex® HotActiv Forte nie powinny przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią.
- Lek Gripex® HotActiv Forte można stosować u dzieci powyżej 12. roku życia.
- W czasie stosowania leku należy zachować ostrożność podczas obsługi urządzeń mechanicznych i prowadzenia pojazdów.
- Ze względu na ryzyko toksycznego uszkodzenia wątroby w czasie przyjmowania leku Gripex® HotActiv Forte nie należy pić alkoholu
SKŁAD:
Paracetamol, kwas askorbowy, chlorowodorek fenylefryny. Gripex Hot Activ Forte zawiera 1000 mg paracetamolu, 100 mg kwasu askorbowego, 12,2 mg chlorowodorku fenylefryny.
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Marka
Symbol
gripex-hotactiv-12saszetek
Pojemność
12 saszetek
Data ważności
Dłuższa niż 12 miesięcy
Rodzaj
Lek
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię