Darmowa dostawa od 299,99 zł

Teva Flegamina Ambroxolum 30Mg/5Ml Syrop 200ml DATA WAŻNOŚCI 09.2021r!!!

Teva Flegamina Ambroxolum 30Mg/5Ml Syrop 200ml DATA WAŻNOŚCI 09.2021r!!!
7,99 zł
/ szt.
0,04 zł / ml
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 299,99 zł
Teva Flegamina Ambroxolum 30Mg/5Ml Syrop 200ml DATA WAŻNOŚCI 09.2021r!!!
Teva Flegamina Ambroxolum 30Mg/5Ml Syrop 200ml DATA WAŻNOŚCI 09.2021r!!!

Teva Flegamina Ambroxolum 30Mg/5Ml Syrop 200ml

FLEGAMINA AMBROXOLUM Syrop 30 mg/5 ml zawiera substancję czynną, czyli ambroksolu chlorowodorek, który działa wykrztuśnie i mukolitycznie (rozrzedza śluz). Zwiększa ilość śluzu w drogach oddechowych, zmniejsza jego lepkość, przyspiesza transport wydzieliny w drogach oddechowych, co ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel. Wskazany do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach płuc i oskrzeli przebiegające z zaburzeniem wydzielania śluzu oraz utrudnieniem jego transportu. Ma przyjemny malinowy smak.

POJEMNOŚĆ: 200ml

DZIAŁANIE:

FLEGAMINA AMBROXOLUM Syrop 30 mg/5 ml ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel. Leku nie należy stosować, jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na ambroksolu chlorowodorek, bromoheksynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w składzie. Jeśli u pacjenta stwierdzono dziedziczne, rzadko występujące stany nietolerancji substancji pomocniczych oraz u dzieci w wieku poniżej 2 lat.

SKŁAD:

Substancją czynną leku jest ambroksolu chlorowodorek. 5 ml syropu (1 łyżka miarowa) zawiera 30 mg ambroksolu chlorowodorku. Pozostałe składniki leku to: sorbitol ciekły, krystalizujący (70%) (E 420), glicerol (E 422), kwas cytrynowy jednowodny (E 330), glikol propylenowy , metylu parahydroksybenzoesan (E 218), propylu parahydroksybenzoesan (E 216), aromat malinowy, płynny 549287 A, woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA:

Lek FLEGAMINA AMBROXOLUM Syrop 30 mg/5 ml należy wybrać zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie wątpliwości zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Lek należy zażywać doustnie, po posiłku. Leku nie należy podawać bezpośrednio przed snem. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: przez pierwsze 2 do 3 dni należy stosować 5 ml syropu (1 łyżka miarowa) 3 razy na dobę: następnie dawkę należy zmniejszyć do 5 ml syropu (1 łyżka miarowa) 2 razy na dobę. 
Dzieci w wieku od 6 do 12 lat: 2,5 ml syropu (1/2 łyżki miarowej) 2 do 3 razy na dobę.
Dzieci w wieku od 2 do 6 lat: 1,25 ml syropu (1/4 łyżki miarowej) 3 razy na dobę. 
Nie stosować u dzieci bez porozumienia z lekarzem. 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Producent
DATA WAŻNOŚCI
09.2021r
POJEMNOŚĆ
200ml
RODZAJ
Lek
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookies z uwagi na realizację usług jak najlepszej jakości. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel