Darmowa dostawa od 299,99 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Teva Flegamina Ambroxolum 15Mg/5ml Syrop 200ml DATA WAŻNOŚCI 09.2021r!!!

Teva Flegamina Ambroxolum 15Mg/5ml Syrop 200ml DATA WAŻNOŚCI 09.2021r!!!

7,99 zł
/ szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Teva Flegamina Ambroxolum 15Mg/5ml Syrop 200ml DATA WAŻNOŚCI 09.2021r!!!
Teva Flegamina Ambroxolum 15Mg/5ml Syrop 200ml DATA WAŻNOŚCI 09.2021r!!!
Bezpieczne zakupy

Teva Flegamina Ambroxolum 15mg/5ml Syrop 200ml

FLEGAMINA AMBROXOLUM Syrop 15 mg/5 ml zawiera substancję czynną, czyli ambroksolu chlorowodorek, który działa wykrztuśnie i mukolitycznie (rozrzedza śluz). Zwiększa ilość śluzu w drogach oddechowych, zmniejsza jego lepkość, przyspiesza transport wydzieliny w drogach oddechowych, co ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel. Wskazany do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach płuc i oskrzeli przebiegające z zaburzeniem wydzielania śluzu oraz utrudnieniem jego transportu. Ma przyjemny malinowy smak.

POJEMNOŚĆ: 200ml

DZIAŁANIE:

FLEGAMINA AMBROXOLUM Syrop 15 mg/5 ml ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel. Leku nie należy stosować, jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na ambroksolu chlorowodorek, bromoheksynę lub na którąkolwiek substancję pomocniczą zawartą w składzie. Jeśli u pacjenta stwierdzono dziedziczne, rzadko występujące stany nietolerancji substancji pomocniczych oraz u dzieci w wieku poniżej 2 lat.

SKŁAD:

Substancją czynną leku jest ambroksolu chlorowodorek. 5 ml syropu (1 łyżka miarowa) zawiera 15mg ambroksolu chlorowodorku. Pozostałe składniki leku to: sorbitol ciekły, krystalizujący (70%) (E 420), glicerol (E 422), kwas cytrynowy jednowodny (E 330), glikol propylenowy , metylu parahydroksybenzoesan (E 218), propylu parahydroksybenzoesan (E 216), aromat malinowy, płynny 549287 A, woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA:

Dzieci:
2 do 6 lat: 2,5 ml syropu (7,5 mg ambroksolu) - 3 razy na dobę,
6 do 12 lat: 5 ml syropu (15 mg ambroksolu) - 2 do 3 razy na dobę.

Dzieci powyżej 12 lat i dorośli:
10 ml syropu (30 mg ambroksolu) - do 3 razy na dobę przez pierwsze 2 – 3 dni, a następnie 10 ml syropu 2 razy na dobę.

Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 4 do 5 dniach, należy skontaktować się z lekarzem. Lek Flegamina Ambroxolum należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Producent
DATA WAŻNOŚCI
wrzesień 2021 r.
POJEMNOŚĆ
200ml
RODZAJ
Lek
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookies z uwagi na realizację usług jak najlepszej jakości. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel